CHCEŠ ZAČAŤ CVIČIŤ,NO NEVIEŠ KDE A AKO?
Ponúkame ti 6 dôvodov preČo si vybrať nás:

1. On Ramp kurz
Štart tvojho napredovania a zlepšovania sa! Počas troch týždňov sa s nami 2 krát v jednom týždni stretneš, my ti ukážeme aj vysvetlíme základy a techniku cvičení ktoré si sám vyskúšaš a ktoré sa s pomocou našich trénerov naučíš správne vykonávať. Okrem iného si aj dobre zacvičíš a zoznámiš sa s novými ľuďmi.

2. Koniec problému: čo budem dnes cvičiť?
Každý zažil situáciu keď prídeš do fitness centra a zrazu zistíš že nevieš čo máš cvičiť a veľa krát nevieš ani ako. Tento problém ti u nás nehrozí. Na každý deň máš napísaný tréning kde máš presne napísané čo a ako cvičiť. Ak niečomu nerozumieš, neváhaj sa spýtať prítomného trénera ktorý ti všetko veľmi rád vysvetlí.

3. Tréner
Skupinové tréningy sú vždy vedené trénerom, ktorý dohliada na správnu techniku, vysvetlí ti všetko čomu v danom tréningu nerozumieš a v neposlednom rade teba a ostatných povzbudzuje k lepšiemu výkonu.

4. Komunita
WE ARE FAMILY !!! Jednoducho tvoríme skupinu ľudí ktorých spája láska k pohybu a športu ako takému. Každý pozná tvoje meno a vždy ťa ochotne podporí a povzbudí počas tréningov. Komunita je ten hlavný zmysel prečo sa každý deň všetci stretneme a spolu si zacvičíme. Zábava počas tréningov je u nás bežná vec!

5. Fyzická zdatnosť
Spôsob akým cvičíme ťa dôkladne uspokojí vo všetkých sférach. Nadobudneš silu, vyformuješ postavu a dokážeš veci na ktoré by si niekedy ani nepomyslel že by si zvládol. Samozrejme to závisí od teba ako často nás navštíviš, pretože o tom ako rýchlo budeš napredovať rozhoduje práve toto.

6. Systém zaznamenávania pokroku
Stalo sa ti že si zabudol koľko kilo vytlačíš na drep alebo koľko zhybov si dal najviac naraz?
To sa stalo už hádam každému no u nás na to môžeš v kľude zabudnúť. Tu si to za teba bude pamätať náš elektronický systém WODIFY kde si po každom tréningu zapíšeš svoj výkon. Náš systém má aj mobilnú aplikáciu takže svoje výkonnostné údaje si môžeš pozrieť kdekoľvek a kedykoľvek. Okrem iného sa ti zobrazí tréning ktorý ťa v daný deň čaká alebo môžeš konzultovať prostredníctvom tejto aplikácie výživu a iné veci s našimi trénermi.