Tréningy s osobným trénerom aj u nás

Osobný tréning

Uprednostňujete pri cvičení individuálny prístup? V CrossFit Senec ponúkame aj túto možnosť. Osobný tréning môžete absolvovať sami alebo vo dvojici.

Na začiatku si stanovíme vaše ciele, čo je dôležité kvôli udržaniu motivácie a aby sme vedeli, na čo sa chceme sústrediť. Ciele si nastavíte so svojím trénerom podľa vášho želania hneď pri prvej konzultácii.

Aké ciele si môžete stanoviť?

Každý má inú motiváciu, prečo sa pustil do cvičenia. Najčastejšie ciele, ktoré si ľudia stanovujú, sú:

  • Chcem schudnúť
  • Chcem nabrať svalovú hmotu
  • Chcem zlepšiť techniku a zručnosti v cvičení CrossFit
  • Chcem zlepšiť mobilitu tela

Aké výhody prináša osobný tréning?

Ak uprednostňujete individuálny prístup, osobný tréning je pre vás to pravé. Okrem toho, cvičenie s osobným trénerom prináša množstvo výhod. Nižšie uvádzame niektoré z nich:

  • keďže cvičenie prebieha po dohľadom trénera nemusíte sa báť nesprávnej techniky pri cvičení alebo zranenia.
  • váš osobný tréner vám pripraví cvičebný plán na mieru, takže sa nemusíte trápiť ich zostavovaním alebo výberom vhodných cvikov
  • niekedy sa stáva, že strácame motiváciu k cvičeniu. Osobný tréner je tu aj na to, aby vás k cvičeniu opäť motivoval a podporil vás.
  • možno vás to prekvapí, no váš tréner vie často lepšie ako vy, čo všetko zvládnete a akú váhu zodvihnete. Pod vedením osobného trénera dosiahnete úžasné výsledky, o ktorých ste možno ani nesnívali.

 

Aká je cena osobného tréningu?

V rámci služby osobných trénerov sme pre Vás pripravili dva balíčky osobných tréningov

  • 5 tréningov / 160 €
  • 10 tréningov / 320 €

Ak stále váhate, prvú konzultáciu môžete absolvovať úplne zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov.

Kto sú naši osobní tréneri?

V našom tíme máme iba kvalifikovaných a skúsených trénerov. Všetci na sebe neustále pracujú, ďalej sa vzdelávajú a nechýba im ľudský prístup. Môžeme vás ubezpečiť, že u nás budete v tej najlepšej spoločnosti a tréningy budú zábava.

Trénerov zvykneme prideľovať podľa ich aktuálnej obsadenosti. Ak by ste chceli cvičiť s niektorým konkrétnym trénerom z nášho tímu, napíšte nám to do poznámky pri registrácii, prosím.

Registrácia na osobný tréning
Nezáväzná registrácia na tréning s osobným trénerom. Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.
Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti RM Sport s.r.o. , IČO: 47190779, sídlo : Fučíkova 8, 90301 Senec. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.