Vaše časté otázky

1. Nemám kondičku a neviem či to zvládnem…
Každý z Vás to zvládne. Predtým ako začnete trénovať je dôležité,aby ste si prešli naším kurzom pre začiatočníkov (preklik na On Ramp Kurz-začni s crossfitom ikona),kde vás pripravíme na intenzitu a objem v tréningoch. Koniec koncov,preto ste sa rozhodli začat trénovať,aby sa vaša kondícia zlepšila.

2. Môžu trénovať aj ženy?
Momentálne cca 46% našich členov predstavujú práve ženy. Určite môžu ☺

3. Je pravda,že z CrossFit-u sa chudne?
Odpoveď na túto otázku treba hľadať v sebe. Závisí,čo chceme dosiahnuť alebo aký je náš cieľ. Pokiaľ chlapi nechcú stratiť svalstvo ,treba k tomu prispôsobiť stravu a vlastne rovnaká odpoveď je aj pre ženy. Ak chcete schudnúť ste na správnej ceste (možno už na ceste k nám) a samozrejme aj tu sú výsledky rýchlejšie,pokiaľ si viete kontrolovať to,čo zjete.

4. Čo ak na CrossFit-e priberiem ?(častá otázka žien)
Určite ste mali tú možnosť vidieť mnoho videí a fotiek CrossFit –eriek. Treba pochopiť,že je to ich práca. Živý ich šport a to čo robia. Teda ich výkon závisí od ich svalstva za ktorým je tvrdá práca ,niekedy až 3 tréningy do dňa. Určite vám neublíži trénovanie 3-5x do týždňa ,naopak,vyformujete si postavu o akej ste možno snívali a nepochybne sa budete cítiť lepšie.