Každý človek by si mal dopriať čas len pre seba, kedy sa oprostí od každodenných povinností a starostí a venuje sa len sám sebe. Takéto chvíle sú nevyhnutné pre našu duševnú pohodu. Lenže, čo keď ste mamička s malými deťmi a necítite sa úplne komfortne pri predstave, že by ste od detí mali odísť? Aj keď len na hodinku-dve. Alebo proste nemáte tú možnosť, lebo detičky nemá kto postrážiť… My v CrossFit Senec ale myslíme na všetko. Alebo sa o to aspoň snažíme. 🙂

ženy spoločne cvičia

FIT MAMA je cvičenie pre mamičky

Presne pre také prípady, o ktorých sme písali vyššie, je tu náš cvičebný program FIT MAMA, ktorý sa už teraz teší veľkej obľube. Nejedná sa o cvičenie mamičiek s deťmi ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. My vám ponúkame čas naozaj len pre seba, kedy si dáte s ostatnými mamičkami do tela a vaše ratolesti sa zatiaľ spoločne zahrajú v našom detskom kútiku, kde je zabezpečené aj ich stráženie (to je už zahrnuté v cene tréningov).

Ako sa dostať do formy po pôrode

Každá mama vie, že po pôrode sa život zásadne zmení, a to nielen po emocionálnej, ale aj po fyzickej stránke. Vrátiť sa do formy, ktorú ste mali pred tehotenstvom, môže byť pre mnohé mamičky dôležitým cieľom. FIT MAMA vám pomôže dosiahnuť tento cieľ bezpečným a efektívnym spôsobom. Tieto tréningy sú zostavené práve pre tieto účely a všetci vieme, že pravidelné cvičenie hrá kľúčovú rolu nielen v obnovení fyzickej kondície, ale aj v posilnení duševného zdravia.

FIT MAMA je viac ako cvičenie

Naše cvičenie pre mamičky ale nie je len o spálených kalóriách. Je to miesto, kde môžete nájsť čas na aktívny oddych, regeneráciu, stretnúť sa s inými mamičkami a pracovať na svojom zdraví a pohode. A čo je najlepšie? Tieto tréningy pre mamičky si v CrossFit Senec môžete vyskúšať prvý týždeň úplne zadarmo.

Stále váhate, či naše tréningy pre mamičky vyskúšať?

Ak áno, máme pre vás niekoľko dobrých dôvodov, prečo prestať váhať a proste prísť.

Dôvod č. 1 – čas pre seba je čas na nezaplatenie

Priestor na nejaké osobné aktivity je naozaj na nezaplatenie. Využite túto príležitosť na načerpanie novej energie, odreagovania sa a uvoľnenia stresu.

Dôvod č. 2 – pohybom ku zdraviu a vyššiemu sebavedomiu

Naše cvičenia sú navrhnuté tak, aby podporovali a zlepšovali vaše zdravie, fyzickú kondíciu a pomohli vám sa cítiť lepšie vo vlastnom tele.

Dôvod č. 3 – všetky budete na jednej lodi

Keďže je FIT MAMA cvičenie určené pre mamičky, nájdete tu ženy v rovnakej fáze života, v akej sa práve nachádzate vy. Nájdete tu porozumenie, vzájomnú podporu a rozhovory sa iste nebudú točiť len okolo cvičenia. Takže je dosť možné, že si tu nájdete aj novú kamošku. 😉

ženy v športovom oblečení sa smejú pri rozhovore

Cvičenie FIT MAMA je tu pre všetky mamičky, ktoré hľadajú spôsob, ako sa postarať o svoje telo a myseľ. Nezáleží na tom, či ste začiatočníčka alebo s cvičením máte skúsenosti. Náš program je prispôsobený tak, aby vyhovoval potrebám každej mamičky. Cvičíme 3x týždenne doobeda, tak príďte a zažite, aké je to mať čas nielen pre svoju rodinu, ale aj pre seba. Tešíme sa na vás v programe FIT MAMA.