Noémi je u nás od októbra 2017. Začala trénovať zhruba pol roka po pôrode s dievčatami na Ladies Power.

Pozrite si jej cestu k svojim malým cieľom. Dávať si krátkodobé ciele je dôležité, hlavne z hľadiska motivácie. Tieto ciele sa dajú ľahšie splniť.

Noémi nezastavila ani cukrovka alebo dieťa. Je vzorná matka a zároveň sa dokáže starať o svoje zdravie. Ako sa hovorí, kde je vôľa, tam je cesta.

Tu sú jej slová, kde vám rozpovie, ako a prečo začala.:

Začala som chodiť do CFSC 2x za týždeň, úplne na rovinu povedané, kvôli psychohygiena, nech mám chvíľku čas pre seba. Chcela som byť medzi ľuďmi a samozrejme zhodiť popôrodné kilá,  dostať sa do formy, cítiť sa silná, zdravá a fit. Ako vidíte, bolo toho viac. Menej kíl, menej inzulínu, lepšia glykémia, lepší pocit. (čo sa mi aj celkom podarilo  a stále darí, klop klop) Zo začiatku som si nemyslela, že ma to bude tak baviť. Keby spím viac a mám čas zregenerovať, som tam každý deň. Myslím,že  4x/týždeň je momentálne tak akurát. Uvidím, čo prinesie tento rok, možno sa už konečne premôžem a prejdem na CrossFit.
Celkový rozdiel na váhe mínus 15kg, v hlave asi milioooon.

Obdivujem vôľu a energiu tejto ženy. Stíha naozaj všetko. Musí si dávať pozor na cukor a preto nemôže zjesť len tak čokoľvek. Svoje jedlo si svedomite pripravuje. Noémi to zvláda s takou noblesou, až je to obdivuhodné.

Celý tím CFSC ti želá ešte veľa tréningov bez zranenia a kopec zábavy 🙂