V roku 2015 vznikol tento nápad, keď som sa stretol s CrossFit-om v Bratislave. V meste Senec niečo také chýbalo. Všetko to začalo na Lichnerovej ulici (pešia zóna v Senci). Na poschodí sme prerobili priestor o veľkosti asi 250m2 a tam začali prvé tréningy, vtedy ešte “IronLife Gym’’. Nebol to hneď oficiálny CrossFit box, nevedeli sme do čoho ideme a či to bude fungovať. Začiatky boli veľmi ťažké, asi ako v každom novom gyme. Po zhruba roku a pol a dôkladných výpočtoch sme zistili, že väčší počet členov aj tak odtrénovať nevieme kvôli obmedzenej ploche. Začali sme uvažovať nad novým priestorom. Priestor, ktorý sme našli zodpovedal veľkosťou, ale nie funkciou, ktorú mal mať, veď posúďte sami.

Stretli sme naozaj správnych ľudí, ktorým sme veľmi vďační za ich veľkú pomoc. Tak sa začali nekonečné mesiace rekonštrukcie celého priestoru. Keď sme už rekonštruovali, myslelo sa na všetko. Čo v zime? Poriadna izolácia strechy, kurenie aj odsávanie s rekuperáciou. Počas prerábky prišla myšlienka oficiálneho boxu. Nie je crossfit ako CrossFit. Ten oficiálny musí mať aspoň jedného trénera s certifikáciou CrossFit Level 1 Trainer, ktorý následne požiada o udelenie licencie, ktorá sa platí každoročne.

Prvý tréning v novom boxe.

V tejto podobe náš box nezostal a snažíme sa pravidelne vylepšovať priestory a služby ponúkané naším členom . Momentálne sme prekročili hranicu dvoch rokov fungovania na Fučíkovej 8, Senec.

V marci 2018 sme prerobili ďaľšiu časť, kde sú momentálne sauny a priestor na Jógu. Toto celé na ďaľších 150m2. Naša vízia od začiatku bola, dať ľudom cvičenie a regeneráciu pod jednu strechu. Urobiť z toho takú “továreň na zdravie’’.

Momentálne si u nás viete zatrénovať CrossFit , Ladies Power ( určené len ženám). Máme Športovú prípravu pre deti a mysleli sme aj na Seniorov, ktorí majú tréningy 2x do týždňa. Môžete regenerovať v relaxačnej zóne (sauny+masáže), ponaťahovať kosti na Jóge.  Toto celé na rozlohe 770m2.