Cvič mesiac zadarmo

Predstavte si možnosť zlepšiť svoj život, bez akéhokoľvek rizika alebo záväzkov.

V CrossFit Senec veríme v silu našich tréningov a kvalitu služieb, ktoré poskytujeme. 
Presne preto sme pre vás pripravili jedinečnú ponuku – cvičte celý mesiac zadarmo! 

Ponúkame vám exkluzívnu šancu skúsiť si všetky tréningové programy bez akýchkoľvek poplatkov na celý mesiac.

Prečo to robíme?

Pretože si stojíme za tým, že CrossFit Senec ponúka najlepšie možné služby a chceme, aby ste to zažili na vlastnej koži.

Celý mesiac zdarma vám dáva príležitosť skúsiť niečo nové. Výzvu, ktorá môže váš život obrátiť naruby k lepšiemu. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý. Naše tréningy sú prispôsobené každému, kto chce pracovať na svojom zdraví a kondícii.

veľká činka

Prečo využiť mesiac zdarma?

Pretože vieme, že rozhodnutie začať cvičiť môže byť vaše najlepšie rozhodnutie pre kvalitnejší a zdravší život. Či už chcete schudnúť, zlepšiť svoju kondíciu, alebo len hľadáte nový spôsob, ako byť aktívny, CrossFit Senec vás môže podporiť na každom kroku.

Neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Tešíme sa na vás u nás v gyme.

Skúste to – nemáte čo stratiť, len získať!

Prihlás sa na skúšobný tréning

Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti RM Sport s.r.o., IČO: 47190779, sídlo: Fučíkova 8, 903 01 Senec. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.