Čo je skúšobný týždeň?

Skúšobný týždeň je tu pre tých, ktorí by radi zistili, ako to u nás v gyme funguje. Môžete byť začiatočníci, môžete byť skúsení športovci a toto je jedinečná príležitosť si vyskúšať viacero tréningov v priebehu viacerých dní, a to úplne zadarmo.

Žiadne obavy, všetky tréningy sú vždy každému prispôsobené na mieru, v závislosti od jeho fyzickej úrovne a zdravotného stavu.

Ako sa na skúšobný týždeň prihlásiť?

Vyberte si dátum, od ktorého vám spustíme váš skúšobný týždeň. Do poznámky nám môžete napísať bližšie informácie o vašich doterajších skúsenostiach so športom, prípadne zdravotné obmedzenia, ak nejaké máte. Samozrejme, ak máte akékoľvek otázky, je to tiež priestor pre ne.

Termín spustenia skúšobného týždňa vám následne potvrdíme a vytvoríme vám členstvo v aplikácii Wodify. S touto aplikáciou sa potom môžete prihlasovať na tréningy. Všetky informácie o tom, ako postupovať, vám pošleme e-mailom. Ak by ste však mali akékoľvek otázky, kontaktujte nás a radi vám so všetkým pomôžeme.

Tešíme sa na vás.

Prihlásenie na skúšobný týždeň

Termín vám dodatočne potvrdíme
Súhlasím so správou a spracovaním mojich osobných údajov v spoločnosti RM Sport s.r.o. , IČO: 47190779, sídlo: Fučíkova 8, 903 01 Senec. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy zákazníkov našej spoločnosti v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.