Ahoj, rád by som sa vám predstavil.

Moje meno je Roman a narodil som sa 24. 2. 1990. Mám teda 28rokov .
Chcel by som vyvrátiť fakt alebo výhovorku , ktorú často počúvam:,, Pracujem, ja nemám čas cvičiť a väčšinou prídem domov unavený/á. .‘‘

Ja pracujem ako stavbár a zásobovač stavebného materiálu, čo je pomerne namáhavá práca.
Dá sa to …. Dá sa aj pracovať a zvládať CrossFit. Mýslím, že je to o nastavení si priorít. Byť zdravý by mala byť priorita každého človeka. Tak nebuď lenivec, neľutuj sa. Buď ako Roman , haha.

Moja hmotnosť predtým, ako som začal v CrossFit-e Senec  bola 83kg. (Fotka vľavo).

Začal som pracovať na sebe, bol som trpezlivý. Môj cieľ bolo zdravé a silné telo. Po ôsmich mesiacoch je moja váha 78kg a cítim sa naozaj dobre. (fotka vpravo).

Mám viac energie ako som si myslel, že budem mať.
Viete aká bola moja strava predtým ako som začal trénovať? Jedol som hlava nehlava . No začal som nad stravou aspoň premýšľať a bolo mi ľúto zabiť dobrý tréning cigánskou. Vďaka Nutrition Challenge u nás v gyme som sa naučil stravovať zdravo, ale hlavne chutne. Samozrejme som len človek a tiež si doprajem zmrzlinu či langoš.. Veď to poznáte, leto v Senci.

Pred návštevou CrossFit-u Senec som v podstate necvičil. Možno naposledy na strednej škole, keď som mal asi 18rokov. Chcem tým len povedať ,že ani ja nie som športovec. Nie je dôvod sa báť CrossFit-u , tréningy sú prispôsobené úrovni cvičiaceho, takže nemusíte mať žiadnu športovú minulosť.

Za skúšku nič nedáte. Každú stredu sú skúšobné tréningy, na ktoré sa treba dopredu prihlásiť a sú samozrejme zadarmo. Ja som sa nechal presviedčať dlho, ale som veľmi rád, že som tu. Vytvoril sa tu dobrý kolektív, ktorý je ochotný si pomáhať a vymieňať si skúsenosti . Stále sa mám čo učiť a zlepšovať, preto ma to baví.
Priznám sa, aj moje prvé slová boli, že ja som stavbár a CrossFit mám v práci… Teraz neľutujem moje rozhodnutie pre CrossFit.